В місті Запоріжжя пройшла робоча зустріч по проекту Healthlink

12.02.2019 року в КНП «Міська лікарня № 8» ЗОР в місті Запоріжжя відбулась робоча зустріч директорки міссії USAID – Сюзан Фріц, делегації від USAID-Україна по проекту Healthlink від USAID-Україна – Володимира Чура, директорки проекту – Христини Бродич, програмного куратора Healthlink по Запорізькій області від Мережі – Йоффе Вікторії та учасники проекту Healthlink в Запорізькій області. 

На зустрічі були присутні: міська лікарня № 8 медичний координатор Наталія Руденко, від Центру СНІД керівник лабораторії діагностики ВІЛ-інфекції та опортуністичних захворювань Тетяна Сєвальнєва та представник відділу МІО Тетяна Скибіна, а також представники БО БФ «Все можливо».

Під час зустрічі було представлено загальну інформацію про проект Healthlink в Запорізькій області, мета, цілі досягнення, проблемні питання та шляхи їх вирішення. Також, розглядались питання щодо реалізації завдань проекту Healthlink з тестування, виявлення, залучення ВІЛ – інфікованих  пацієнтів до медичного нагляду та призначення АРТ в Центрах СНІДу та кабінетах «Довіра» на території Запорізької області.