Роботу комунальної установи «Запорізький обласний центр СНІД» Запорізької обласної ради відзначено почесною грамотою від Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації

У третю неділю червня щорічно відзначають своє свято люди, які присвятили своє життя турботі про здоров’я населення – медичні працівники.

Колектив Запорізького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом було відзначено почесною грамотою Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації за значний внесок у надання спеціалізованої медичної допомоги населенню області, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника.

Головний лікар Олена Петровська та голова профспілкової організації Ганна Балінська привітали медичних працівників центру із професійним святом та висловили щирі слова захоплення і вдячності за їх нелегку працю, щире серце і побажали усім працівникам міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя. Також керівникам відділень були вручені грамоти і подарунки за сумлінну плідну працю їх колективів.